Nowość Black Mask ™

Version FrançaiseMagyar Verzió

Nowość Black Mask ™

Kilka dni temu pojawiła się na naszym rynku maseczka typu Black Mask. Jest to maska, która głęboko oczyszcza skórę pomagając trwale poradzić sobie z takimi problemami skórnymi jak trądzik, wągry, pryszcze i blizny.

Czy czarna maska na prawdę działa?

Różnego rodzaju maseczki oczyszczające są znane od wielu lat. Jednak pojawienie się Black Mask to wydarzenie przełomowe. Wszystkie kobiety (i nie tylko) czekały na skuteczny preparat oczyszczający skórę od dawna.

Jak działa Black Mask?

Działanie tej wyjątkowej mieszanki oparte jest o idealnie dobraną kompozycję naturalnych składników takich jak olej z kiełków pszenicy, olej skwalan, pantenol (prowitamina B5), kolagen, sproszkowany węgiel bambusowy i olejek grejpfrutowy. Nośnikiem tych składników jest alkohol poliwinylowy, który tworzy specyficzną maskę a preparat uzupełniony jest o glicerynę roślinną i glikol propylenowy .

Jak działają składniki aktywne?

Najważniejszymi składnikami Black Mask są:

  • Węgiel bambusowy – Silny środek głęboko oczyszczający skórę twarzy. Aktywne składniki wnikają głęboko w pory skóry, oczyszczając ją z zanieczyszczeń i szkodliwych substancji.
  • Prowitamina B5 – Ma właściwości lecznicze, zmiękczające i wygładzające, nawilża skórę (wnika głęboko i wiąże wodę). Nadaje skórze elastyczność, łagodzi zaczerwieniania i usuwa stan zapalny.
  • Kiełki pszenicy – Wspaniałe wzmacniają, mają właściwości regenerujące i liftingujące, wygładzają zmarszczki, zmiękczają i nawilżają skórę. Biologicznie aktywne substancje zawarte w kiełkach pszenicy sprawiają, że skóra twarzy nabiera gładkości i elastyczności, staje się delikatna jak jedwab.
  • Olejek grejpfrutowy – Normalizuje pacę gruczołów łojowych, rozjaśnia i zwęża pory, poprawia drenaż skóry, a tym samym hamuje powstawanie wągrów.

Gdy nałożymy maskę na twarz – alkohol zaczyna parować a maska zaczyna się wiązać, jednocześnie substancje w niej zawarte wnikają głęboko w skórę. Glikol i gliceryna silnie nawilżają skórę. Emulgator glicerynowy stabilizuje maskę.

Co to oznacza w praktyce?

Dzięki silnemu działaniu – przenikaniu w głąb skóry – następuje bardzo dokładne oczyszczenie. Substancje aktywne dostają się do głębszych warstw i oddziaływują na nią bardzo mocno. Następuję głębokie oczyszczenie przy jednoczesnym uzupełnieniu w pożyteczne składniki takie jak kolagen, kwas Omega-3, witamina E, tokoferole, karotenoidy, beta-karoten, lecytyna, metionina, skwalan, fitosterol, witaminy z grupy B takie jak: witamina B3 (niacyna), witamina B5 (kwas pantotenowy), witamina B9 (kwas foliowy), witaminy A i D, mikroelementy – cynk, żelazo, potas, siarka, fosfor, proteiny, alantoina.

Bakterie i wydzielina ropna zostają usunięte (niejako wypchnięte na zewnątrz) a skóra staje się czysta i odżywiona.

Jak wygląda prawidłowo nałożona Black Mask?

Najlepiej przedstawią to fotografie:

Czarna Maska na twarzy

Gdzie kupić Black Mask?

Black Mask należy kupować tylko na oficjalnej stronie producenta / dystrybutora:Informacje szczegółowe na temat preparatu zaczerpnięto ze strony:


Copywrite

Ten artykuł ma charakter otwarty, dostępny jest na licencji Creative Commons Attribution License (uznanie autorstwa), która pozwala na nieograniczone korzystanie, dystrybucję i reprodukcję na dowolnym nośniku, pod warunkiem, że oryginalne dzieło jest prawidłowo cytowane z podaniem aktywnego linka: https://www.konsultantka.com/skora/nowosc-black-mask/ – treść licencji: http://creativecommons.org/licenses/by/3.0/.

Legend

FranceFrance
MagyarországMagyarország

Udostępnij ten artykuł na:

2 thoughts on “Nowość Black Mask ™”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.