Czy nowoczesne popularne plastry na prawdę mogą odchudzać?

Version en EspañolA versão em PortuguêsDeutsch VersionÖsterreichische VersionVersione ItalianaVersion FrançaiseNederlandse VersieBelgische VersieČeská VerzeSlovenská VerziaБългарска версияVerzija Hrvatska

W ostatnich dniach dostaję bardzo dużo zapytań o nową metodę odchudzania wykorzystującą plastry odchudzające. Pytacie czy jest możliwe by odchudzały tak jak są reklamowane. Zasięgnełam opinii specjalistów i przygotowałam ten wpis.

Czy nowoczesne popularne plastry na prawdę mogą odchudzać?

Jak się okazuję skład tych plastrów (od strony chemicznej) nie różni się od popularnych i skutecznych suplementów diety. Zawierają one substancje doskonale znane i opisane w wielu miejscach takie jak: wyciąg z guarany, kapsaicynę, kwas hydroksycytrynowy (HCA), wyciąg z zielonej herbaty, acai berry i L-karnitynę. Innowacją jest sposób ich dostarczania do organizmu.

Suplementy podawane w postacji kapsułek, tabletek, herbatek, koktajli itd. muszą przejść przez przewód pokarmowy i następuje ich częściowe trawienie (zmieniają się w inne substancje). Dlatego ilość dostarczanej substancji aktywnej jest relatywnie mała w stosunku do tego co spożywamy. Gdy specyfik dostarczymy do organizmu stężenie dobroczynnych substancji jest wysokie ale w szybkim czasie spada. W przypadku plastrów całość substancji aktywnych dostarczana jest bezpośrednio do organizmu i co najważniejsze proces rozłożony jest w czasie. Jeden nowoczesny plaster oddaje do organizmu dobroczynne składniki przez 12h.Jak łatwo się domyślić taki sposób działania zdecydowanie różni się od tradycyjnych. Jest zdecydowanie skuteczniejszy – proces odchudzania odbywa się cały czas a nie chwilowo.

Bezpieczeństwo

Wiele leków podawanych jest w ten sposób i jest to bardzo bezpieczna forma dostarczania składników aktywnych do naszego organizmu. Dodatkowo jest bardzo wygodna i nie obciąża przewodu pokarmowego. W podobny sposób można przyjmować hormony (plastry antykoncepcyjne) czy substancje oczyszczające organizm (popularne plastry przyklejane do stóp).

Czy warto?

Biorąc pod uwagę zdecydowanie większą skuteczność takiej formy podawania osoby, które miały niezadowalające efekty w przypadku stosowania kapsułek powinny sprawdzić plastry. Również osoby, które z różnych powodów nie chcą lub nie lubią przyjmować dużych kapsułek, tabletek czy pić koktajli w tej metodzie na pewno będą zadowolone. Mimo, że jest to bardzo innowacyjna i skuteczna metoda to jej koszt jest porównywalny z zastosowaniem kapsułek czy koktajli.

Czy popularne plastry na prawdę mogą odchudzać?
Czy popularne plastry na prawdę mogą odchudzać?

Gdzie można kupić?

Zdecydowanie najlepiej na stronie dedykowanej produktowi – tam na pewno znajdziecie oryginalny plaster odchudzający (a są już podróbki na Allegro) i w możliwie najlepszej cenie. Jak przetestujecie piszcie w komentarzach jak na Was zadziałał.Udostępnij ten artykuł na:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.