Valgus 2 in 1 – Skuteczna metoda na haluksy

Czy Ty także masz problem
z wystają kością przy dużym palcu?

Valgus 2 in 1 - Skuteczna metoda na haluksy
Valgus 2 in 1 – Skuteczna metoda na haluksy
Haluks
Haluks

Valgus 2 in 1 to profesjonalny zestaw ortopedyczny przeznaczony do leczenia haluksów. Okazuje się, że zabieg ortopedyczny nie jest konieczny! Zastosowanie szyny Valgustop bezpiecznie usztywnia paluch we właściwej pozycji, nie wywołując bólu ani dyskomfortu. Szynę na dzień Valgustep wykonano z miękkiego materiału, który pozwala nosić ją wraz z dowolnym obuwiem cały dzień w pracy, na spacerze, a nawet na siłowni!

Dzięki zestawowi Valgus możesz pozbyć się haluksów bez zabiegu!
Czytaj dalej Valgus 2 in 1 – Skuteczna metoda na haluksy

Fresh Fingers ™ – Skuteczne leczenie grzybicy paznokci

Czy Ty także masz objawy grzybicy?

Grzybica stóp i paznokci to bardzo przykra dolegliwość. Jeżeli Twoja płytka paznokcia rogowacieje i kruszy się, skóra na stopach wydaje się pokryta kredowym nalotem lub martwy naskórek złuszcza się na podeszwach stóp i pomiędzy palcami to możesz mieć grzybicę stóp i/lub pankoci. Często zdarza się, że objawem jest obrzęk, zaczerwienienie oraz swędzenie wału paznokcia. Nie lekcaważ tego. Z grzybicą można wygrać! Rozwiązaniem jest środek przeciwgrzybiczy Fresh Fingers!

Fresh Fingers - Skuteczne leczenie grzybicy paznokci
Fresh Fingers – Skuteczne leczenie grzybicy paznokci

Czytaj dalej Fresh Fingers ™ – Skuteczne leczenie grzybicy paznokci

Skuteczne leczenie grzybicy paznokci

W trakcie zabiegu leczenia grzybicy paznokci
W trakcie zabiegu leczenia grzybicy paznokci – fot. Shar-pol

Grzybica paznokci jest nieestetyczną i problematyczną infekcją. Nieleczona może być przyczyną bólu i trwałego uszkodzenia płytki paznokcia. Osoby, które zmagają się z taką dolegliwością, wiedzą jak trudno się jej pozbyć za pomocą leków i maści. Radzimy jak skutecznie zwalczyć grzybicę dzięki zabiegom medycyny estetycznej.
Czytaj dalej Skuteczne leczenie grzybicy paznokci